Iku koha kur bënin seks 10 herë në ditë, Boateng dhe Melisa Sata njoftojnë divorcin zyrtar

Bota e Yjeve

Iku koha kur bënin seks 10 herë në ditë, Boateng dhe Melisa Sata njoftojnë divorcin zyrtar

Më: 21 dhjetor 2020 Në ora: 17:16
Boateng dhe Melisa Sata

“Bënim seks 10 herë në ditë! Ishte si një tornado”, deklaronte, Melisa Sata në një prononcim të dhënë disa kohë më parë, për sa i përket mardhënes me futbollistin aktual të Monzës, Kevin Prince Boateng.

Por mesa duket historive të zjarrta në shtrat tashmë iu ka ardhur fundi.

Çifti ka zyrtarizuar ditën e sotme divorcin.

Ka qenë vetëm Kevin Princ Boateng, i cili nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare, ka konfirmuar ndarjen me Melisa Satën, duke ruajtur respektin për njëri-tjetrin.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat