‘E bëre jetën time të bukur si në përralla’- Jonida Vokshi i dedikon fjalët e ëmbla Emit: S’ka për mua …

Bota e Yjeve

‘E bëre jetën time të bukur si në përralla’- Jonida Vokshi i dedikon fjalët e ëmbla Emit: S’ka për mua …

Më: 21 dhjetor 2020 Në ora: 17:18
Jonida Vokshi

Jonida Vokshi do i festojnë për herë të parë Krishtlindjet dhe Vitin e Ri së bashku me vogëlushen e saj Emin.

Në një postim në Instagram, aktorja shprehet se ky është viti më i bukur për të pasi feston me vajzën, duke thënë se ajo ia bëri jetën të bukur si në përralla.

Jonida Vokshi ndau me ndjekësit disa foto me Emin pranë pemës së zbukuruar dhe i dedikoi fjalët e bukura.

‘Nuk ka per mua vit me te bukur se ky, se festoj me ty e vogla ime🤍 E ke bere jeten time te bukur si ne perralla! Te do mama dhe baba pa fund Emi jone, fryma jone! ’’– shkroi ajo.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat