Kylie Jenner vë gjoksin dhe vithet në pah

Bota e Yjeve

Kylie Jenner vë gjoksin dhe vithet në pah

Nga: H.O. Më: 22 dhjetor 2020 Në ora: 09:23
Kylie Jenner

Kylie Jenner ndau dy fotografi të reja në Instagram të hënën duke treguar linjat e saj.

Manjatja e makiazhit u pa brenda rezidencës së saj mahnitëse në Holmby Hills, në Kaliforni.

Nëna e Stormi Ëebster u pa me një fustan pa rrip të ngushtë dhe një të qarë anash.

Kylie Jenner me taka të lartë e fustan të ngushtë, ka treguar të pasmet në foton e dytë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat