'Thyen' rrjetin me fotot nga plazhi

Bota e Yjeve

'Thyen' rrjetin me fotot nga plazhi

Nga: H.O. Më: 22 dhjetor 2020 Në ora: 09:50
Charlote McKinney

Charlote McKinney dukej si një ëndërr përfundimtare adoleshente të hënën pasdite, po zhytej në ujë në Miami Beach.

Duke u mbështetur në minimalizëm, modelja 27 vjeqare vuri në ekran trupin e saj të bukur me një palë bikine ngjyrë kafe.

Bikinet e saj e minimaliste tregonin shumë nga trupi i saj i mirëmbajtur.

Ajo duke mbrojtur veten nga dielli me duart e saj kishte zgjedhur bikinet e sipërme në numrin më të vogël dhe të poshtmet në formë tango./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat