Miss Blerta Veseli shkëlqen plot bukuri

Bota e Yjeve

Miss Blerta Veseli shkëlqen plot bukuri

Më: 22 dhjetor 2020 Në ora: 10:42
Blerta Veseli

Miss Blerta Veseli është femra më e bukur në Kosovë.

Këtë gjë, ajo e ka dëshmuar përsëri, përmes një fotografie të hedhur në Instagram.

Missi shihet me kurorë në kokë dhe ka një bukuri përrallore.

Kujtojmë që Blerta së shpejti do nis një emision të ri të showbizit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat