Gjysmë e zhveshur dhe në super formë, e tillë është kjo bukuroshe e famshme!

Bota e Yjeve

Gjysmë e zhveshur dhe në super formë, e tillë është kjo bukuroshe e famshme!

Më: 22 dhjetor 2020 Në ora: 11:17
Belen Rodrigues

Aktorja dhe modelja e famshme, Belen Rodrigues bukur shpesh ka treguar më shumë se sa që duhet.

Ajo ka pozuar nga shtrati gjysmë e zhveshur.

Pa dyshim, ajo njihet si një ndër femrat më seksi në planet dhe këtë na e ka treguar edhe me imazhe.  

Një 36-vjeçare nuk kishte se si të duket më bukur në këto vite! 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat