Ofendimet që ka duruar Jennifer Aniston

Bota e Yjeve

Ofendimet që ka duruar Jennifer Aniston

Nga: D.B. Më: 22 dhjetor 2020 Në ora: 16:05
Jennifer Aniston

Jeta e bukuroshes hollivudiane, Jennifer Aniston, gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes.

Mirëpo, aktorja është kundërpërgjigjur për ofendimet e shpeshta që i bëhen në lidhje me jetën e saj personale, me stilin e jetës që ajo bën dhe vendimet që ajo i merr.

“Statusi im martesor është ofenduar, divorci im është ofenduar, mungesa e një mashkulli në jetën time është ofenduar, gjoksi im po ashtu”.

Ajo ka qenë shënjestër e ofendimeve.

“Pse të gjithë ne e shikojmë një femër në këtë këndvështrim, për ta diferencuar? Pse i dëgjojmë këto?”

“Mendoj me vete se unë kam punuar kaq shumë në jetë dhe karrierën time sa për të mos u degraduar në një femër të trishtuar pa fëmijë”, ka deklaruar Aniston për numrin e fundit të revistës Marie Claire.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat