Arbenita Ismajli provon dukjen e re me balluke

Bota e Yjeve

Arbenita Ismajli provon dukjen e re me balluke

Më: 22 dhjetor 2020 Në ora: 16:21
Arbenita Ismajli

Arbenita Ismajli po mendon të ndryshojë dukje.

Arbenita Ismajli cilësohet si një ndër vajzat më të bukura shqiptare, e cila po ndjek karrierën e saj në modeling jashtë vendit.

Bukuroshja e cila po shijon prej kohësh një histori dashurie me Feron, komentohet shpesh për tiparet e saj tërheqëse dhe format seksi.

Arbenita së fundmi ka publikuar një foto në InstaStory ku shfaqet me balluke, teksa kërkon mendimin e ndjekësve për pamjen e saj.

“Baluke?”, shkroi Arbenita krahas postimit, duke i kërkuar ndjekësve të votojnë “Po” ose “Jo”.

Ndjekësit e saj nuk vonuan shumë dhe votuan “Po”, ndërsa tani mbetet të presim se a do të bëj me të vërtetë ndryshimin Arbenita apo jo.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat