Neymar në një lidhje me super modelen e njohur

Bota e Yjeve

Neymar në një lidhje me super modelen e njohur

Më: 22 dhjetor 2020 Në ora: 16:28
Neymar

Melodie Penalver kohët e fundit ka tërhequr vëmendjen e Neymar në saj të postimeve në rrjetet sociale.

Nuk është hera e parë në fakt që ndodh diçka e ngjashme me brazilianin, por këtë herë në Francë kanë patur dy detaje, për të menduar se mes Melodie Penalver e brazilianit të PSG ka më shumë se një pëlqim.

Modelja disa ditë më parë ishte për vizitë pune në Paris. Pikërisht në të njëjtët orë, Neymar i ka bërë “like” në një nga fotot e saj në Instagram revistat e gossip në Francë hamendësojnë për një lidhje të re.

Image

Penalver sipas “Lecturas.com” ka qenë e lidhur për 9 vite. Medolie dhe parneri i saj Cristian Perez u lidhën në programin “Tempation Island”.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat