Trejsi Sejdini super joshëse me fustanin e verdhë

Bota e Yjeve

Trejsi Sejdini super joshëse me fustanin e verdhë

Më: 22 dhjetor 2020 Në ora: 17:43
Trejsi Sejdini

Modelja dhe bllogerja e mirënjohur Trejsi Sejdini duket magjepsëse me paraqitjen e fundit.

Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të komentuar dhe aktive në mediat shqipëtare.

Së fundi ajo ka postuar në instagramin e saj disa foto tërheqse dhe provokative me fustanin e verdh të ngjitur për trupi, ku vë në pah fizikun e përkryer trupore.

Ja pamjet vazhdim:

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat