Në fundvit, Tuna po i shijon në maksimum pushimet në Miami

Bota e Yjeve

Në fundvit, Tuna po i shijon në maksimum pushimet në Miami

Më: 22 dhjetor 2020 Në ora: 18:09
Altuna Sejdiu-Tuna

Tuna po i shijon në maksimum pushimet këto ditë.

Këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna ditët e fundit vendosi të udhëtojë drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Së fundi, artistja ka ndarë imazhe të shumta nga vendet që po i viziton, ndërsa po e shijon në maksimum pushimin atje.

Në një prej videove, ajo dukej e lumtur teksa ishte nisur në drejtim të plazhit.

Në të tjera imazhe, ajo tregoi se si ishte stolisur Miami, ndërsa u shoqërua nga Linda Halimi dhe bashkëshorti i saj, Big D. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat