Gjelbrona nuk ndalet, prapë shoping me të brendshme

Bota e Yjeve

Gjelbrona nuk ndalet, prapë shoping me të brendshme

Më: 31 dhjetor 2020 Në ora: 16:03
Gjelbrona Gashi

Gjelbrona Gashi prapë ka tronditur rrjetin.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka hedhur një fotografi ku shihet se ka dalur për shoping.

Por, gjëja që mori vëmendje më shumë ishte fakti se për këtë veprim, ajo doli me të brendshme dhe me një xhup sipër.

E tillë, Gjelbrona dukej shumë seksi dhe interesante.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat