Provokative, modelja shfaqet me mini-bikine

Bota e Yjeve

Provokative, modelja shfaqet me mini-bikine

Nga: H.O. Më: 31 dhjetor 2020 Në ora: 18:20
Chloe Ferry

Ajo është bashkuar me yje të ndryshme britaneze duke u larguar në Dubai gjatë pandemisë së Britanisë së Bashkuar.

Dhe Chloe Ferry u sigurua që të gjithë sytë të jenë mbi të derisa pozonte pranë një pishine.

Ylli i Geordie Shore, 25 vjeqarja mori vëmendjen me bikinet blu të ndezura.

Ajo mori edhe disa poza në mënyrë provokative./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat