Nga Dubai, modelja pozon me bikinet 'seksi'

Bota e Yjeve

Nga Dubai, modelja pozon me bikinet 'seksi'

Nga: H.O. Më: 31 dhjetor 2020 Në ora: 18:39
Eve Gale

Ajo është bashkuar me një grumbull yjesh për të pushuar në Dubai, derisa Britania e Madhe është ende e bllokuar.

Dhe Eve Gale tregoj pamjen e saj dhe të pasmet prej bukurosheje derisa pozoj me një seri bikinesh nga udhëtimi i saj në Instagram të enjten.

Ylli i Love Island dukej mahnitëse derisa pozon me një alë bikine të kuqe.

Bikinet e saj të shkurtëra dhe të hapura kanë treguar trupin e saj madhështor./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat