Sophia na kthen verën me këto foto mahnitëse

Bota e Yjeve

Sophia na kthen verën me këto foto mahnitëse

Nga: H.O. Më: 31 dhjetor 2020 Në ora: 18:47
Sophia Peschisolido

Ajo rregullisht sjell mori fotografish për 208 mijë ndjekësit e saj në instagram me veshjet e saj të tërbuara.

Dhe vajza e Karren Brady, Sophia Peschisolido edhe të mërkurën në mbrëmje tregoj veten duke shpërndarë disa imazhe me bikine të shkurtëra.

Bukuroshja brune dukej shumë e bujshme derisa pozoj me bikinet blu dy pjesëshe, ku tregoj edhe trupin e saj gjatë udhëtimit të saj në Dubai.

Flokët e saj të bukura ajo kishte lënë lirshëm derisa i mbante me duar./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat