Eros dhe Oriola bëjnë dedikimin romantik ndaj njëri tjetrit me rastin e ndërrimit të motmoteve

Bota e Yjeve

Eros dhe Oriola bëjnë dedikimin romantik ndaj njëri tjetrit me rastin e ndërrimit të motmoteve

Më: 1 janar 2021 Në ora: 14:57
Eros dhe Oriola

Çifti i njohur i kanë bërë dedikime njëri tjetrit.

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi dhe futbollisti Eroz Grezda tashë dihet se janë në një lidhje dashurie

Natën e mbrëmshme me rastin e fillimi të vitit 2021 Erosi i ka bërë një dedikim romantik Oriolës ku tha se ajo ishte e cila ia bëri këtë vit më të bukur.

“2020 nuk ishte një vit i mbarë por ti e bëre të veçantë për mua.. të dua”, shkroi Erosi krahas fotografisë së postuar.

Ndërsa Oriola publikoi një imazh gjatë një udhëtimi me avion, çifti shihet duke i mbajtur duart e shtrënguara së bashku, ku modelja shkroi “Urime viti i ri Eros lutjet e mija janë gjithmonë me ty.

Ndërkohë Oriola gjatë natës së mbrëmshme ka ndarë video ku shihej duke shijuar ushqimin tradicional shqipat ku edhe tha se asnjë lloj tjetër nuk i shijon si ushqimi shqiptar.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat