Luana vesh fustanin pa të brendshme? Kjo foto e saj mori vëmendjen

Bota e Yjeve

Luana vesh fustanin pa të brendshme? Kjo foto e saj mori vëmendjen

Më: 1 janar 2021 Në ora: 17:00
Luana Vjollca

Luana dukej mahnitëse në imazhet për festë, ndërsa mori vëmendje me një detaj.

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të komentuara shqiptare, e cila njihet për paraqitjet atraktive.

Me rastin e ndërrimit të viteve, ajo ndau me ndjekësit disa fotografi, në të cilat shfaqet shumë joshëse.

E veshur me një fustan të bardhë dhe me dekolte të hapur e të çarë tek këmba, Luana bëri që e gjithë vëmendja të kthehet tek ajo.

Por, detaji që u komentua nga ndjekësit ishte ai se fustani i hapur shumë, bëri që të gjithv të dyshojnë se nuk kishte veshur fare të brendshme.

“Qofte ky viti me i bardhe qe keni perjetuar ndonjehere! 🤍🕊”, shkruan moderatorja sipër fotografive.

Ndryshe, Luana Vjollca e përmbylli një vit të suksesshëm në profesion, teksa ishte aktive edhe në muzikë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat