Trejsi uron ndjekësit me fotografi atraktive, provokon me gjoksin në mes të borës

Bota e Yjeve

Trejsi uron ndjekësit me fotografi atraktive, provokon me gjoksin në mes të borës

Më: 1 janar 2021 Në ora: 19:40
Trejsi Sejdini

Trejsi Sejdini erdhi shumë provokuese e veshur me fustan elegant në mes të borës.

Trejsi Sejdini ka ndarë me ndjekësit disa fotografi tërheqëse nga fotosesioni i saj i ri.

Në këto imazhe, bukuroshja u shfaq e veshur me një fustan të kuq elegant, në të cilin vuri në pah gjoksin dhe këmbët.

Ajo zgjodhi që përmes këtyre fotografive t’ua urojë ndjekësve Vitin e Ri 2021, ndërsa dukej shumë elegante.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Trejsi (@misstrejsisejdini)

Trejsi komentohet shumë për linjat trupore, ndërsa është shumë aktive me imazhe atraktive në rrjete sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat