Modelja me të brendshme provokative

Bota e Yjeve

Modelja me të brendshme provokative

Nga: H.O. Më: 1 janar 2021 Në ora: 21:22
Chelsee Healey

Ajo kohët e fundit iu iku kufizimeve të Britanisë së Madhe për të marr rrezet e diellit në Dubai.

Dhe Chelsee Healey po shfrytëzon në maksimum temperatuat e ngrohta në Emiratet e Bashkuara Arabe derisa pozoi një seri me veshjet e brendshme të premten.

Ish aktorja e Hollyoaks ka treguar figurën e saj me një veshje të shkurtër ngjyrë ari, të prerë në pjesën e barkut.

Flokët e saj dredha kanë treguar pamjen e saj të mahnitshme./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat