Bella Hadid e zhveshur dhe elegante

Bota e Yjeve

Bella Hadid e zhveshur dhe elegante

Nga: H.O. Më: 1 janar 2021 Në ora: 21:31
Bella Hadid

Ajo është një nga më të famshmit në pistë.

Dhe Bella Hadid dëshmoj se ishte krijuese dhe elegante, derisa ndau xhirimet e saj të modës në vitin 2021.

Modelja 24 vjeqare dukej mahnitëse në fotot e realizuara për kalendarin e 2021 të V Magazine me një palë sytjena ngjyrë rozë, Emporio Armani dhe doreza që ajo i modeloj vetë.

Ajo kishte veshur edhe veshjet e brendshme ngjyrë rozë, sikurse sytjenat./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat