Demi Rose bën të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo e veshur me kostumin transparent

Bota e Yjeve

Demi Rose bën të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo e veshur me kostumin transparent

Më: 2 janar 2021 Në ora: 09:54
Demi Rose

Veshja i zbulon shumë modeles në imazhet nga Tanzania.

Demi Rose nuk e harroi zakonin as në fillim të këtij viti, pasi e nisi me provokime sërish.

Bukuroshja, së fundi ka publikuar disa fotografi, në të cilat e gjithë vëmendja ishte tek linjat e saj trupore.

Kjo ngase, Demi kishte veshur një kostum me print leopardi, i cili ia theksonte çdo pjesë të trupit asaj.

“Vit i ri, më shumë njohuri, më shumë forcë.
E pëlqej sa larg kam ardhur dhe jam aq e gatshme për atë që do të vijë këtë vit. Ju dua shumë njerëz. Ju uroj të gjithëve bekime”, shkruan ajo.

Demi Rose i realizoi fotografitë në pishinën e resortit ku po qëndron, ndërsa edhe këtë herë fokusi ishte tek të pasmet. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat