Wanda ‘ngacmon’ ndjekësit duke fotografuar gjoksin nga afër

Bota e Yjeve

Wanda ‘ngacmon’ ndjekësit duke fotografuar gjoksin nga afër

Më: 2 janar 2021 Në ora: 13:50
Wanda Nara

Partnerja e Icardit erdhi provokuese që në ditët e para të vitit.

Wanda Nara është emër goxha i komentuar për paraqitjet atraktive që i bën në rrjete sociale.

Emri i saj filloi të lakohet në shtypin rozë prej kur ajo konfirmoi lidhjen e dashurisë me Mauro Icardin.

Së fundi, bukuroshja publikoi një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me reçipeta me ngjyrë të verdhë.

Ajo kishte vendosur një maskë në fytyrë, për t’u kujdesur për lëkurën, por e gjithë vëmendja ishte tek gjoksi i saj.

Ndryshe, Wanda bashkë me Mauron dhe fëmijët ditët e fundit kanë pushuar në Argjentinë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat