Samanta shfaq fizikun në imazhet atraktive nga pushimet

Bota e Yjeve

Samanta shfaq fizikun në imazhet atraktive nga pushimet

Më: 2 janar 2021 Në ora: 14:23
Samanta Karavella

Samanta publikoi disa fotografi në bikini.

Samanta Karavella e nisi 2021-ën në mënyrën më të mirë të mundshme.

Këngëtarja, së fundi ka ndarë me ndjekësit disa fotografi, në të cilat shfaqi format trupore në bikini.

Ajo kishte veshur bikini të bardha, në të cilat dukej për mrekulli dhe u komentua edhe nga ndjekësit.

Për ndryshe, Samanta Karavella pritet që ta nisë vitin me një projekt të ri shumë shpejt. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat