Kim ekspozon barkun e hollë në veshje të ngushtë

Bota e Yjeve

Kim ekspozon barkun e hollë në veshje të ngushtë

Më: 2 janar 2021 Në ora: 16:44
Kim Kardashian

Kim Kardashian vazhdon të mbetet ndër emrat më të komentuar të shoubizit.

Së fundi, ajo paralajmëroi koleksionin e ri të “Skims”, teksa publikoi dy fotografi e veshur me ‘bodysuit’ të bardhë.

Ylli televiziv bëri të ditur se koleksioni i saj i ri do të publikohet më 5 janar, por vëmendja ishte tek format e saj.

Kim u fotografua e ulur në një divan, teksa flokët i kishte bërë gërshetë.

Kujtojmë se Kim Kardashian dhe partneri i saj, Kanye West, kishin një vit me ulje-ngritje, madje në një kohë ishin në prag të divorcit, por duket se së fundi gjërat janë përmirësuar.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat