“E pastër si deti”, Demi Rose ndan imazhe me fustanin e ngushtë duke zbuluar pjesët intime

Bota e Yjeve

“E pastër si deti”, Demi Rose ndan imazhe me fustanin e ngushtë duke zbuluar pjesët intime

Më: 2 janar 2021 Në ora: 18:47
Demi Rose

Demi Rose ka publikuar fotografi në rrjete sociale.

Modelja e njohur Demi Rose, është një prej femrave më të komentuara, e cila njihet për paraqitjet provokuese.

Ajo për momentin ka bërë të ditur se është duke vizituar Ibizan, teksa edhe qëndron mjaft aktive në rrjete sociale me prurje të reja.

Demi së fundmi ka postuar disa imazhe në profilin e saj të Instagramit duke joshur ndjekësit e saj me pozat sensuale dhe fustanin i cili po i zbulon pjesët intime asaj.

“Jam e pastër si deti”, thotë ajo teksa pozon për kamerën në mënyrë mjaft joshëse.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat