Angela Martini e zhveshur nga xhakuzi, provokon ndjekësit

Bota e Yjeve

Angela Martini e zhveshur nga xhakuzi, provokon ndjekësit

Më: 2 janar 2021 Në ora: 20:10
Angela Martini

Modelja shqiptare josh ndjekësit e zhveshur.

Angela Martini njihet si një ndër femrat më seksi shqiptare.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo shpesh sjell fotografi ku shfaqet tejet provokuese teksa njësoj ka vepruar edhe së fundmi.

Si duket modelja dhe partneri i saj rumun kanë vendosur të relakësohen në ditët a para të vitit 2021 në mënyrën më të mirë.

Image
Image
Image

Modelja shpesh herë publikon pamje nga shëtitjet luksoze e partnerin e saj, me të cilat shfaq jetën luksoze që bën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat