Kejvina Kthella vjen joshëse duke vënë në fokus gjoksin e formësuar

Bota e Yjeve

Kejvina Kthella vjen joshëse duke vënë në fokus gjoksin e formësuar

Më: 2 janar 2021 Në ora: 20:31
Kejvina Kthella

Kejvina Kthella ka publikuar imazhin provokues në rrjete sociale.

Modelja e njohur shqiptare për linjat trupore, Kejvina Kthella është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo jo rallë herë publikon fotografi apo video duke pozuar joshëse për ndjekësit e saj të Instagramit që tashmë ka mbledhur afro 700 mijë.

Së fundmi ajo publikoi një imazh ku shihej e veshur vetëm me një pallto ngjyrë të hirtë ku kishte zbërthyer atë duke vënë gjoksin në fokus.

Menjëherë pas postimit ajo pranoi shumë pëlqime dhe komente pozitive për paraqitjen e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat