Pas festës, Georgina publikon pamje të nxehtë nga palestra

Bota e Yjeve

Pas festës, Georgina publikon pamje të nxehtë nga palestra

Më: 3 janar 2021 Në ora: 00:06
Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez përmes postimeve të fundit ka bërë të ditur se e nisi palestrën menjëherë pas festave.

Ajo publikoi një video duke ushtruar, teksa shihet e veshur me veshje sportive që ia theksonte fizikun asaj.

Në mbishkrimin që ia la fotos, ajo la të kuptohet se filloi punën për të hequr kilet e fituara gjatë festave.

Image

Ndryshe, Georgina e priti Vitin e Ri pranë Cristiano Rolaldos dhe fëmijëve të tyre, teksa kanë ndarë fotografi të shumta nga shtëpia luksoze e tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat