E pabesueshme çfarë bënë Melinda për tu mbrojtur nga syri i keq

Bota e Yjeve

E pabesueshme çfarë bënë Melinda për tu mbrojtur nga syri i keq

Më: 3 janar 2021 Në ora: 00:10
Melinda Ademi

Melinda është rritur në SHBA, madje ka synuar karrierë muzikore edhe atje, bile ia ka dalë të plasohet mirë në “American Idol”.

Por, diçka duket se shkoj gabim dhe Melinda u kthye në vendlindje për të ngritur një karrierë muzikore.

Sot, Melinda është ylli i muzikës moderne në vend, madje sapo ka sjell hitin e fundit, këngën me titull “Mekatare”.

Image

Kjo këngë me të shpejtë u kthye në hit dhe pamja e stili i Melindes është për 10-she.

Për të mos marrë sysh, Melinda i ka bërë thonjët me sy të kaltër.

E paska gjet ilaçin, bukuroshja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat