Reja e Shkurtës me poza provokuese para pasqyrës

Bota e Yjeve

Reja e Shkurtës me poza provokuese para pasqyrës

Më: 3 janar 2021 Në ora: 13:08
Djali dhe reja e Shkurte Fejzës

Duke pasur fatin të jetë reja e këngëtares së njohur Shkurte Fejza, Erza ka filluar të jetë mjaftë aktive në rrjetin social.

Duke vënë në pah bukurinë e saj, ajo ndonjëherë di të sjellë edhe poza provokuese.

Kësaj radhe ajo mori një pozë para pasqyrës duke ekspozuar barkun e hollë, teksa po vendos buzëkuq.

Më flokë të gjata e me një stil të veçantë, ajo po duket perfekt si gjithmonë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat