Ky është i dashuri miliarder i Shkenda Dubovës

Bota e Yjeve

Ky është i dashuri miliarder i Shkenda Dubovës

Më: 11 janar 2021 Në ora: 17:04
Shkenda Dubova

Shkenda është përkufizimi më i mirë i femrës së bukur, të talentuar, vizionare dhe të gatshme për sfida.

Dihet që Dubova udhëheq një zingjir qendrash dobësimi me emrin e saj, që gjenden në Kosovë, e tashmë edhe në disa vende të Evropës, ku suksesi është i pa diskutueshëm.

Po jeta sentimentale e këngëtares dhe biznesmenes së njohur? Burimet kuptojnë se këngëtarja është goditur nga “Shigeta e Amorit”, madje i dashuri i Shkendës pos që është i pashëm, është edhe miliarder.

Çifti po duken mrekullueshëm në krahët e njëri-tjetrit. Por, kush është fatlumi? Në cilen fazë është lidhja e tyre? A do të ketë fejesë a martesë së shpejti? Hetimet vazhdojnë…

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat