Dua Lipa thotë se ajo ndihet shumë rehatshëm në lidhjen me Anwar Hadid

Bota e Yjeve

Dua Lipa thotë se ajo ndihet shumë rehatshëm në lidhjen me Anwar Hadid

Më: 15 janar 2021 Në ora: 15:48
Dua Lipa dhe Anwar Hadid

Dua Lipa është më ‘e rehatshme’ me të dashurin Anwar Hadid sesa ka qenë ndonjëherë në ndonjë lidhje tjetër.

Këngëtarja 25 vjeçare, dhe modeli, 21 vjeçar, u bashkuan në qershor të vitit 2019 dhe ai është vëllai i vogël i supermodeleve Gigi dhe Bella Hadid, shkruan Daily Mail.

Para kësaj lidhje, Dua ka qenë duke kaluar me kuzhinierin Isaac Carew, 34 vjeç; ata u bashkuan në vitin 2013 por marrëdhënia e tyre përfundimtare përfundoi në vitin 2019.

Image

Duke folur për romancën e saj me Anwarin për revistën ‘Rolling Stone’, ylli tha: “Unë jam shumë komode në marrëdhënie, më shumë se çdo herë tjetër”.

Dua gjithashtu diskutoi se si çifti kaloi një pjesë të vitit 2020 duke u izoluar në fermën familjare të Anwarit në Pensilvani.

Këngëtarja pranoi se e donte ritmin e qetë të jetës dhe gjithashtu shfrytëzoi rastin për të përmirësuar aftësitë e saj në kalërim.

Ylli gjithashtu zbuloi se ajo i bleu të dashurit të saj Anwar dy dhi pigmente për Krishtlindje në vitin 2018, të quajtur Funky dhe Bam-Bam.

Interpretuesja e hitit “One Kiss” gjithashtu foli për të dashurin Anwar në një intervistë të fundit për “British Vogue”, duke thënë se ajo përpiqet të ekuilibrojë ‘të qenit kaq e ngazëllyer dhe e dashuruar’, duke e mbajtur romancën e tyre private.

Dua i tha revistës: “Ne kemi të gjitha këto kujtime dhe përvoja të mrekullueshme, dhe nëse ka diçka që duam ta ndajmë së bashku, atëherë në rregull kjo është kënaqësi”.

Ajo shtoi: “Por në të njëjtën kohë, ne jemi mjaft privatë – ne do t’ju tregojmë vetëm aq sa dëshirojmë që ju të shihni”.

Dua dhe Anwar u takuan për herë të parë në qershor të vitit 2019 dhe këngëtarja që atëherë është bërë e afërt me familjen Hadid.

Image

Çifti adaptuan një kafshë shtëpiake, të quajtur Dexter, nga Fondacioni ‘Labelle’ në Los Angeles më 31 korrik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat