Diana Ross dikur kishte pasur probleme nëpër Aeroporte

Bota e Yjeve

Diana Ross dikur kishte pasur probleme nëpër Aeroporte

Më: 15 janar 2021 Në ora: 17:34
Diana Ross

Këngëtarja e amerikane, Diana Ross, të shtunën ka mbajtur koncert në kuadër të festivalit New Orleans Jazz & Heritage, në qytetin New Orleans.

Ross tha se ka kaluar mirë në koncert dhe se është pritur shumë mirë nga publiku, por ajo tha se ka pasur një problem në aeroport gjatë kontrollimit nga një agjente.

“Ndjehem si e dhunuar akoma ndjej duart e saj teksa më kontrollonte këmbët”, tha Ross , sipas People.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat