Djali i Orgesës, adhuruesi më i madh i saj edhe për supërat

Bota e Yjeve

Djali i Orgesës, adhuruesi më i madh i saj edhe për supërat

Më: 16 janar 2021 Në ora: 14:42
Orgesa Zaimi

Orgesa Zaimi drekën e së shtunës ja ka dedikuar familjes së saj dhe një nga momentet më të bukura e ka ndarë me fansat e saj. Nëse vështirësia më e madhe e çdo nëne është të bindë fëmijët që të hanë pjatën e supës, për këngëtaren e njohur nuk është një problem.

Orgesa e ka gjetur recetën se si fëmijët të ushqehen shëndetshëm: duhet që supa të mbajë era dashuri.

Këngëtarja e zbuloi këtë detaj me një video ku shfaqet Kroni duke nuhatur supën e duke e komentuar në mënyrën më të çiltër.

Pak dashuri hidhini edhe ju ushqimit dhe mbase do i bindni fëmijët të ushqehen.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat