Mësohen detaje të reja nga dueti i Genta Ismajlit dhe Feros

Bota e Yjeve

Mësohen detaje të reja nga dueti i Genta Ismajlit dhe Feros

Më: 16 janar 2021 Në ora: 23:04
Fero, Genta

Fero dhe Genta po sjellin bashkëpunimin muzikor.

Javë më parë u raportua se Fero dhe Genta po sillnin një duet muzikor po pa dhënë detaje.

Aludimet për një bashkëpunim i nxiti një fotografi e tyre së bashku pasi edhe dy artistët vijnë nga i njejti qytet.

Ditën e sotme, “Prive” ka bërë me dije se kënga tashmë është gati e madje është xhiruar edhe klipi dhe se publikimi i projektit tanimë është çështje ditësh.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FERO (@ferofera)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat