Nuk i pëlqen të mbajë shumë rroba në trup

Bota e Yjeve

Nuk i pëlqen të mbajë shumë rroba në trup

Më: 17 janar 2021 Në ora: 10:03
Viki Odintcova

Viki Odintcova është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo ka fituar shumë famë falë formave të saj dhe bukurisë.

Modelja ruse çmend gjithnjë me fotot e saj provokuese dhe seksi.

Ndërkaq 25 vjeçarja ishte e para modele që fitoi noterizimin për të bërë setin më të rrezikshëm në Cayan Tower në Dubai.

Gjithashtu ajo deklaroi se Cristiano Ronaldo shumë vite më parë e kishte ngacmuar në rrjetet sociale por ajo e kishte refuzuar.

Thuhet se gjithashtu ka refuzuar dhe yllin e futbollit Neymar.

Image
Viki Odintcova
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat