Kida ekspozon këmbët joshëse në setin e ri fotografik

Bota e Yjeve

Kida ekspozon këmbët joshëse në setin e ri fotografik

Më: 17 janar 2021 Në ora: 15:10
Kida

Këngëtarja ka publikuar imazhe të reja.

Në Instagram, Kida ka postuar tri fotografi në të cilat është shfaqur joshëse.

E veshur në një bodysuit me ngjyrë të bardhë dhe një xhaketë farmerke, artistja shqiptare ka marrë vëmendjen me pozat.

Në mbishkrimin e fotografisë i ka vendosur një emotikon zemër nuk ka treguar se çka fshihet pas këtij postimi.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat