Selena Gomez fotografohet rrugëve të New York bashkë me aktorin amerikan

Bota e Yjeve

Selena Gomez fotografohet rrugëve të New York bashkë me aktorin amerikan

Më: 18 janar 2021 Në ora: 11:08
Selena Gomez

Këngëtarja vazhdimisht është duke punuar për karrierën e saj.

Së fundi, është fotografuar në New York nga paparazzet e cila është duke u përgatitur të marrë pjesë në një film komedi

Ajo u pa ditën e djeshme rrugëve të NYC bashkë me Steve Martin. Selena, kishte zgjedhur të vesh një pallto ngjyrë portokalli të cilën e kishte kombinuar me një triko ngjyrë të verdhë dhe pantallona të zeza të përzier me ngjyrë kafe.

Këngëtarja mbante flokët kapur kishte vendosur edhe bizhuteri mbathur kishte zgjedhur një palë çizme lëkure me ngjyrë të zezë.

Më vonë, Gomez veshi edhe një pallto të gjatë teksa kishte vendosur edhe maskën kundër Covid-19.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat