Adelina Tahiri publikon fotografinë me motrën e vogël, duken si binjake

Bota e Yjeve

Adelina Tahiri publikon fotografinë me motrën e vogël, duken si binjake

Më: 18 janar 2021 Në ora: 20:33
Adelina Tahiri me motrën

Këngëtarja shqiptare ka publikuar fotografinë me motrën e vogël.

Këngëtarja nga Shkupi, Adelina Tahiri ka bërë një paraqitje të ëmbël me motrën e saj të vogël, me të cilën shihen shpesh së bashku.

Ajo që bie në sy është ngjashmëria në mes tyre, pavarsisht nga dallimi në moshë ato duken sikur të ishin binjake.

Kujtojmë se ajo është martuar me afaristin dhe avokatin maqedonas Serjozha Markov.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat