Kourtney Kardashian shpërndan imazhe nga momentet e lumtura me Kylie dhe Kim

Bota e Yjeve

Kourtney Kardashian shpërndan imazhe nga momentet e lumtura me Kylie dhe Kim

Më: 18 janar 2021 Në ora: 23:47
Kardashian

Yjet e ‘Keeping Up With The Kardashians’, janë pothuajse më të komentuarat në mbarë botën.

Së fundmi, ishte Kourtney Kardashian ajo që ngjalli reagime të fansave, me vetëm një fotografi të publikuar, shkruan Daily Mail.

Këtë e ka bërë ajo përmes një postimi në rrjetin social Instagram, derisa morën vëmendje me paraqitjen.

Image

Treshja shiheshin me plot makijazh, derisa mimikat e tyre ishin nga më të ndryshmet teksa pozonin para kamerës.

Të tilla janë shkrepur gjatë pushimeve të tyre në Palm Springs, duke përmendur se udhëtimet për to janë të shumta.

Derisa postimet po qarkullojnë në rrjet, Kim është duke u përballur me krisjet në marrëdhënien e saj.

Image

Thuhet se ajo dhe bashkëshorti i saj, Kanye West, janë drejt rrugës për t’u divorcuar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat