Afërdita dhe Jakub ‘arratisen’ drejt këtij vendi për pushime

Bota e Yjeve

Afërdita dhe Jakub ‘arratisen’ drejt këtij vendi për pushime

Më: 19 janar 2021 Në ora: 09:02
Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl

Afërdita dhe bashkëshorti i saj kanë nisur pushimet.

Afërdita dhe bashkëshorti i saj çek Jakub Kindl, kanë nisur pushimet e dyta për vitin 2021.

Çifti si destinacion kanë zgjedhur New York, kurse me të mbërritur ata kanë publikuar imazhet e tyre të para.

Si fillim Afërdita postoi foto nga aeroporti ku shiheshin Afërdita, Jakub dhe motra më e re e Afërditës, Jehona.

Image
Image

Më vonë ajo postoi pamje nga hoteli ku po qëndrojnë dhe vendi dukej mjaft bukur.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat