Michelle Keegan ka ndryshuar mendjen, ky është vendimi i saj

Bota e Yjeve

Michelle Keegan ka ndryshuar mendjen, ky është vendimi i saj

Nga: Bota sot Më: 19 janar 2021 Në ora: 09:58
Michelle Keegan

Michelle Keegan ka zbuluar se qëndrimi i saj ndaj palestrës ka ndryshuar me kalimin e viteve, pasi ndihej dikur fajtore që nuk po punonte me të vazhdimisht.

Në një intervistë të re, ish ylli i Coronation Street tregoi se po kalon orë të tëra në palestër gjatë javës, edhe nëse ka një javë të keqe me ushqime dhe stërvitje.

Por tani, Michelle ka treguar se si ka ndryshuar mendja e saj dhe nuk do e 'godas' vetën derisa nuk shkon në palestër, duke insistuar se nuk po e ndëshkon vetën e saj.

Ajo gëzon linja shumë të mirë trupore dhe më gjasë që palestra ka një rol të madh në këtë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat