“Do bashkoja Kosovën e Shqipërinë nëse …”- Anita Haradinaj rrëfen detaje nga marrëdhënia me Ramush Haradinaj, nga puthja e takimi i parë tek xhelozia

Bota e Yjeve

“Do bashkoja Kosovën e Shqipërinë nëse …”- Anita Haradinaj rrëfen detaje nga marrëdhënia me Ramush Haradinaj, nga puthja e takimi i parë tek xhelozia

Më: 19 janar 2021 Në ora: 15:55
Anita Haradinaj

Anita Haradinaj ka rrëfyer detaje nga marrëdhënia e saj me ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinajn.

Moderatorja, e ftuar në “Shiko Kush Luan”, tregoi se me politikanin janë njohur në ambientet e punës dhe puthjen e parë e kanë dhënë pas disa takimesh.

Anita Haradinaj u shpreh se nuk janë shumë xhelozë për njëri-tjetrin dhe se është bashkëshorti i saj, është ai që i bën më shumë surpriza se ajo.

Moderatorja theksoi se Ramush Haradinaj është këshilluesi i saj më i mirë, dhe nëse ai do i kërkonte të ndryshonte veshjen, do e bënte.

Gjatë intervistës, ajo u pyet se çfarë do të bënte nëse do kishte fuqi të mbinatyrshme, dhe Anita Haradinaj u përgjigj: “Do bashkoja Kosovën me Shqipërinë”.

Pjesë nga intervista:

Mami apo bashkëshorte shembullore?

Anita Haradinaj: Edhe mami, edhe bashkëshorte shembullore

Je ti më shumë xheloze apo bashkëshorti?

Anita Haradinaj: Nuk është se jemi shumë xheloz, të arsyeshëm po

I bën apo të bën më shumë surpriza?

Anita Haradinaj: Më bën më shumë surpriza

Takimi juaj i parë apo puthja e parë?

Anita Haradinaj: Puthja e parë ka qenë pas disa kohësh që kemi dalë dhe ndenjur bashkë. Sa i përket takimit të parë jemi njohur në punë dhe s’di ta përkufizoj.

Udhëtim jashtë shtetit me mikeshat apo darkë romantike me bashkëshortin

Anita Haradinaj: Shpesh dhe për qejf, në udhëtim me mikeshat, pastaj kur të kthehem nga udhëtimi të kem një darkë romantike me bashkëshortin

Puthje buzë detit apo pranë zjarrit?

Anita Haradinaj: Të dyja, mjafton të jetë ngrohtë.

Viti i Ri 2020 dua të më gjejë me …

Anita Haradinaj: Me shumë njerëz të mirë të rrethuar, me shumë dashuri, suksese, shëndet dhe me shumë mbarësi.

Nëse një ditë do të ishte kryeministre e Kosovës do të …

Anita Haradinaj: Do të punoja fort

Nëse bashkëshorti nuk do e pëlqejë një veshje timen…

Anita Haradinaj: Do e ndërroj sepse e kam këshilltarin më të mirë

Nëse do të isha mashkull për një ditë do të …

Anita Haradinaj: Nuk e di çfarë do kisha bërë, se kam menduar ndonjëherë sepse jam shumë e kënaqur që jam femër.

Çfarë do bëje nëse do kisha fuqi mbinatyrore?

Anita Haradinaj: Do të bashkoja Kosovën me Shqipërinë.

Bëji një dedikim live bashkëshortit tuaj, Ramush Haradinajt

Anita Haradinaj: Ramush të dua më shumë sesa mund ta mendosh, se sa di të ta shpreh dhe më shumë se sa mund ta ndjesh ti.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat