Alex Rodriguez shpreson të martohet me Jennifer Lopez këtë vit

Bota e Yjeve

Alex Rodriguez shpreson të martohet me Jennifer Lopez këtë vit

Më: 19 janar 2021 Në ora: 17:25
Alex Rodriguez dhe Jennifer Lopez

Alex shpreson që më në fund të martohet me Jennifer Lopez më 2021, pasi dasma e tyre u shty dy herë.

Alex Rodriguez la të kuptohet se më në fund do të kurorëzohej me të fejuarën e tij Jennifer Lopez më 2021, pasi planet e tyre të dasmës u bllokuan dy herë nga COVID-19.

Ylli i bejsbollit 45-vjeçar dhe këngëtarja 51-vjeçare filluan lidhjen në shkurt 2017, duke njoftuar fejesën e tyre në mars 2019.

Image

Rodriguez u shfaq në një intervistë virtuale në The Tonight Show të hënën, ku ai u pyet nëse më në fund planifikon të martohet me JLo këtë vit.

“Ne u përpoqëm dy herë më 2020. Ne u goditëm dy herë nga COVID-19. E dini, ata thonë në bejsboll, ‘Hera e tretë është sharmi,’ kështu që le të shpresojmë…”, tha Rodriguez.

Çifti fillimisht kishte planifikuar të bënte kurorëzimin në Itali verën e kaluar, pasi u shty dy herë, por planifikojnë të ndodh këtë vit.

Asnjë datë nuk është caktuar në këtë kohë, Lopez tha javën e kaluar në Elle  se “Nuk ka asnjë nxitim. Ne duam ta bëjmë atë në rregull kur mund ta bëjmë”. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat