Kylie Jenner e bën 'nxehtë' në Instagram, zhvishet në bikine

Bota e Yjeve

Kylie Jenner e bën 'nxehtë' në Instagram, zhvishet në bikine

Nga: Bota sot Më: 20 janar 2021 Në ora: 09:37
Kylie Jenner

Ajo të martën duket se kishte festë dhe po e festonte me disa selfie e veshur me bikine.

Ajo fotot më pas i ka shpërndarë në rrjetet sociale.

Kylie Jenner kështu arriti të ngrit temperaturat në Instagramin e saj, duke postuar kështu tri selfie me bikinet ngjyrë pjeshke.

23 vjeqarja qëndronte përpara një muri të bardhë kur dallohej e vendosur ora e perëndimit të diellit./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat