Marina vjen elegante dhe me stil në fotografitë bardhë e zi

Bota e Yjeve

Marina vjen elegante dhe me stil në fotografitë bardhë e zi

Më: 20 janar 2021 Në ora: 10:56
Marina Vjollca

Marina Vjollca mahnit me paraqitjen e fundit.

Marina Vjollca është një ndër moderatoret më të njohura shqiptare dhe njëherësh shumë e komentuar.

Ajo i mban vazhdimisht ndjekësit të informuar për të rejat rreth saj, ndërsa komplimentohet shumë për stilin.

Njësoj u shfaq edhe në fotografitë e reja, ku erdhi e veshur me një pallto të gjatë, të kombinuar me një palë taka.

“I dashur, është ftohtë jashtë” , është mbishkrimi që moderatorja ia ka lënë fotografive.

Komentet dhe pëlqimet e ndjekësve ishin të shumta në fotografitë e fundit të Marinës, ku erdhi shumë elegante si zakonisht.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat