Fero në bashkëpunim me Morena Tarakun

Bota e Yjeve

Fero në bashkëpunim me Morena Tarakun

Më: 20 janar 2021 Në ora: 22:03
Fero dhe Morena Taraku

Artistët e estradës sapo kanë dhënë këtë informacion për fansat e tyre.

Ishte Fero ai i cili postoi fotografi bashkë me Morena Tarakun.

Reperi nuk dha detaje tjera vetëm se i bëri tag këngëtares në postim. Dyshja, morën komente të shumta pozitive nga fansat për këtë bashkëpunim.

Tematika e këngës nuk është zbuluar pritet të kuptohet ditëve në vazhdim.

Ndryshe, ky është bashkëpunimi i parë i tyre.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat