Kylie Jenner më joshëse se asnjëherë më parë

Bota e Yjeve

Kylie Jenner më joshëse se asnjëherë më parë

Më: 20 janar 2021 Në ora: 22:06
Kylie Jenner

Blogerja e njohur ka publikuar imazhe të reja.

Me veshjen provokative, Kylie ka venë në pah figurën e saj.

E veshur në të brendshme dy ngjyrëshe të bardh dhe të zezë ka publikuar fotografi provokative.

Pas publikimit të postimit, Kylie mori komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat