Moderatorja shqiptare e nis ditën nga plazhi i Dubait, fotografon trupin nga afër

Bota e Yjeve

Moderatorja shqiptare e nis ditën nga plazhi i Dubait, fotografon trupin nga afër

Më: 21 janar 2021 Në ora: 08:44
Roza Lati

Roza Lati ka vizituar Dubain.

Ajo ka nisur ditën atje duke pozuar nga bregdeti

Veshur me bikine ngjyrë të kuqe ka ekspozoi linjat trupore dhe tatuazhin që ka në njërën këmbë.

Në mbishkrimin e postimit, shkroi: “Unë udhëtoj .. sepse paratë kthehen. KOHA JO. Mbushni jetën tuaj me përvoja, jo me gjëra. Keni histori për të treguar jo gjëra për të treguar”.

Po ashtu, moderatorja vuri në pah fizikun e saj duke u fotografuar nga afër.

Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat