Greta ka zgjedhur një metodë jo dhe aq të lehtë për t’u dobësuar

Bota e Yjeve

Greta ka zgjedhur një metodë jo dhe aq të lehtë për t’u dobësuar

Më: 21 janar 2021 Në ora: 12:30
Greta

Ndjekësit kanë vënë re se Greta është shfaqur në super formë në fotot e fundit të publikuara në rrjete sociale, prandaj kanë patur kuriozitet sesi arriti këngëtarja të dobësohej. Dhe Greta nuk e ka mbajtur aspak sekret.

E pyetur nga një fanse në çfarë mënyre është dobësuar, Greta ka treguar se kohët e fundit ka ngrënë pak dhe është bërë vegane.

“Nuk ka gjë më të mirë për shëndetin, por sigurisht dhe për linjat e trupit”-shkruan Greta.

Megjithatë edhe këngëtarja si të gjithë ne thotë se e toleron veten ndonjëherë duke dalë nga ky regjim me raste të veçanta.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat